O Kancelarii

Img

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Świerczewska powstała z myślą zapewnienia profesjonalnej i sprawnej obsługi prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria nieustannie dba o zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej na najwyższym poziomie oraz opiera się na dążeniu do ciągłego rozwoju. Podczas prowadzenia spraw Klientów współpracuje z zaufanym gronem innych specjalistów tj. notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym.

Radca Prawny Natalia Świerczewska jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa. Po zakończeniu studiów rozpoczęła 3-letnią aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Rzeszowie. Podczas odbywania aplikacji współpracowała z wieloma kancelariami adwokackimi w Rzeszowie, Tarnowie i Krakowie. Zajmowała się bieżącą obsługą prawną klientów indywidualnych jak i firm, wykorzystując w swojej pracy znajomość języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego – co zwłaszcza w sprawach rodzinnych, ze względu na coraz częstszą wielonarodowość Klientów, okazało się bardzo przydatne.

Cechą wyróżniającą Kancelarię na rynku jest zapewnienie obsługi prawnej przez mec. Natalię Świerczewską w językach obcych tj. francuskim, angielskim, hiszpańskim
i niemieckim. Możliwość bezpośredniej rozmowy z prawnikiem w języku ojczystym Klienta bez obecności tłumacza ma niebagatelne znaczenie wpływające na zwiększenie zaufania.

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym oraz karnym. Walczy o prawa majątkowe należne pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, władze rodzicielską, uregulowanie kontaktów dzieckiem. Reprezentuje podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego.